Çalışma İzni Sorgulama

Çalışma İzni Sorgulama sayfasında Siz değerli ziyaretçilerimizin vaktinden tasarruf sağlayacağı faydalı linkler bulunmaktadır. Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri‘nin yabancı çalışma izni, yabancı oturma (ikamet) izni, yabancı kimlik no ve yabancı posta bilgi sorgulama yapmak amacıyla siz değerli misafirlerimize hazırlamış olduğu sorgulama sistemine aşağıdaki bağlantılardan istediğinizi kullanarak ulaşabilirsiniz. Ek olarak ulaşmak istediğiniz fakat ulaşamadığınız ya da öğrenmek istediğiniz link sayfa ya da sorularınız ve sorgulamalarınız varsa bize sorabilirsiniz.

Yabancı Çalışma İzni Sorgulama
YABANCI ÇALIŞMA İZNİ SORGULAMA
Yabancı Oturma İzni Sorgulama
YABANCU OTURMA İZNİ 
SORGULAMA
Yabancı Kimlik No Sorgulama
YABANCI KİMLİK NO 
SORGULAMA
PTT KARGO TAKİP 
SORGULAMA

VATANDAŞLIK SORGULAMA

ÇÜNKÜ LIMITLESS ;

  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri çalışma izin işlemlerinizi kanunlara uygun olarak başlangıçta 1 yıl, devamında 2 yıl, sonrasında 3 yıl olacak şekilde alır. Ve bizimle çalıştıkları için yabancılarımızın vatandaşlık işlemlerini hiçbir ücret talep etmeden başlatır ve sonlandırır.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri oturma izin işlemlerinizi kanunlara uygun olarak başlatır. Ve her sene 1 yıllık oturma izinleri uzatmalarınızı, siz evinizde dinlenirken gerçekleştiririz. Ve bizimle çalıştıkları için yabancılarımızın vatandaşlık işlemlerini hiçbir ücret talep etmeden başlatır ve sonlandırırız.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Suriye uyruklu yabancılarımızın çalışma izinlerini gereksiz evrak ve ücretler olmadan kısa zaman içerisinde çözer.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Marka, Patent, Tescil, Faydalı Model gibi Fikri ve Sinai Mülkiyet hakların çöüzümü  uzman vekil kadrosuyla ulusal ve uluslararası alanda en kesin ve kısa çözümler hazırlayarak sonlandırır.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri genç, dinamik, iş ahlakı olan güvenilir bir kadro ile yola çıkmış olup tek amacı Limitsiz Danışmanlık, Limitsiz Hizmet sloganını layıkıyla taşımaktır.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri; müşterilerine daha iyi, daha uygun fiyatlarla ve daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla aşağıdaki şirketlerle çözüm ortaklığı yapmıştır.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri; müşterilerine kendi fiyat politikalarını belirleme hakkı tanıyarak, en uygun fiyatlarla vermiş olduğumuz hizmetlerimizin ödemesi konusunda kolaylık sağlar.
  • Yabancı Bilgi Sorgulama Sayfamızda sık kullanılan kısa yollar, linkler ve internet sayfalarını bulabilirsiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi için aşağıdaki yorum bölümümüzden yorum yazabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2 Yorum

  1. Geri bildirim:Çalışma İzni Sorgulama Güncel 2022 - Acil Sorgu

  2. Geri bildirim:Calisma Izni Sorgulama Online – Giriş Yapmak

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir